Kategoria:

Opis

Drzwi wejściowe PVC  ENERGY  stanowią nowość na polskim rynku. Pięciokomorowa budowa profilu (wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego) oraz nowoczesny design sprawiają, że drzwi ENERGY to synonim wysokiego stopnia energooszczędności, ale także pięknego wzornictwa, estetyki i doskonałej funkcjonalności. Doskonałe właściwości termoizolacyjne drzwi są wynikiem m.in. zastosowania wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych jak również specjalnie zaprojektowanemu progowi aluminiowemu z przekładką termiczną oraz innowacyjnemu systemowi uszczelnienia. Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM. 
 
ZALETY

– Ponadczasowy design, doskonałe walory estetyczne, funkcjonalność na najwyższym poziomie i przede wszystkim innowacyjne rozwiązania w zakresie energooszczędności to elementy, które powodują, że drzwi  ENERGY wyznacza trendy na światowym rynku stolarki.
– Wysoki stopień wytrzymałości dzięki zastosowaniu zawiasów z ciągnionego aluminium.
– Innowacyjność i unikatowość związana z nowoczesnym sposobem uszczelnienia. Drzwi  ENERGY wyposażone jest w trzy uszczelki. Poza uszczelkami EPDM na zewnątrz i wewnątrz profilu zastosowano dodatkowo centralną uszczelkę wykonaną ze spienionego EPDM, które gwarantuje niższy współczynnik przenikania ciepła i zapewnia doskonałe parametry w zakresie wodoszczelności i przepuszczalności powietrza.
– Wysoki stopień bezpieczeństwa drzwi PVC , dzięki zasuwnicy 3-punktowej i okuciom renomowanej firmy MACO.

WYPEŁNIENIA DRZWIOWE

Wypełnienia drzwiowe to eleganckie uzupełnienie dla drzwi wejściowych.
Wykonane z PVC, o grubości 24 oraz 33 mm. Dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. W zależności od rodzaju struktury, wykazują różne stopnie odporności na promieniowanie słoneczne i włamanie.

Typy struktur:
• STANDARD (wypełnione pianką poliuretanową).
• STANDARD+ (wypełnione pianką poliuretanową i blachą aluminiową).
• UNIVERSAL (wypełnione pianką poliuretanową i płytą MDF).
• STABIL (wypełnione pianką poliuretanową i sklejką wodoodporną).
• EXTREM (wypełnione pianką poliuretanową, sklejką wodoodporną i blachą aluminiową).