Proponujemy Państwu okna firmy DAKO jest ona jednym z największym producentem stolarki otworowej z PVC w Europie. Zapraszamy na darmową wycenę i proponujemy konkurencyjne ceny. Zapewniamy profesjonalny montaż stolarki okiennej i drzwiowej, fachowe doradztwo pomiarowe. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. .

 

W swojej ofercie posiadamy również okna, drzwi z drewna i aluminium, oraz fasady z aluminium. DAKO jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Duże możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z PVC, drewna jak i aluminium.

 

By zapoznać się z naszą oferta zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Stargardzie, Doradcy handlowi odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w doborze.

 

Polecamy nowe okno DPQ-82 Thermo –

 

7-komorowy profil klasy A grubości 82 mm

Pełna stal w ramie

Trzy uszczelki wciągane z elastomeru EPDM

2 unikatowe wkładki termoizolacyjne w ramie

2 wkładki termoizolacyjne w skrzydle

Pakiet zapewnia podwyższoną przepuszczalność energii słonecznej i światła, poprawiając nagrzewanie i doświetlenie pomieszczeń.

 

Całkowita przepuszczalność energii słonecznej: g=50%

Przepuszczalność światła: L=70%

Przenikalność cieplna: Ug= 0,5 W/m2K

Wyposażenie okucia

 

Mikrowentylacja

Grzybki antywłamaniowe

2 zaczepy antywłamaniowe w każdym skrzydle RU

Blokada obrotu klamki z wślizgiem

Gdy skrzydło jest zamknięte zawiasy są niewidoczne, co nadaje oknom wyjątkowo elegancki wygląd i ułatwia utrzymanie okien w czystości. Dużą zaletą okuć jest łatwa regulacja bez użycia narzędzi.

 

Nasza oferta zawiera:

 

Rolety DAKO , Portos – Najnowocześniejsze rozwiązania rolet do wszystkich typów okien.

Bramy garażowe  DAKO , Beditom – Atrakcyjny wygląd, szeroki wybór modeli i elementów wykończenia bram, możliwość lakierowania w pełnej kolorystyce RAL sprawia, że bramy Beditom są atrakcyjne w różnorodnych zastosowaniach architektonicznych, zarówno w nowych jak i remontowanych obiektach. Realizujemy również indywidualne projekty, których celem jest stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych elementów wykończenia. Bramy garażowe Beditom produkowane są na bazie wieloletnich doświadczeń z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości. Bogata paleta klasycznych i modnych kolorów pozwala na dostosowanie naszych bram do każdej elewacji i stolarki okiennej zgodnie z wymaganiami i życzeniami Klienta. Oprócz barw standardowych wykonujemy bramy w dowolnym kolorze zgodnie z paletą RAL.

Drzwi zewnętrzne – MIKEA, DAKO

Drzwi wewnętrzne – DAKO,

Parapety – drewniane, duromarmur, marmurowe kamienne, mdf, aluminiowe

 

 

Zapraszamy na naszą stronę www.hurtowniastargard.pl

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Indywidualna wycena

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Treść wiadomości